W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Patronaty

Zasady przyznawania patronatów oraz uczestnictwa w komitecie honorowym.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 października 2020 r. wprowadzony został nowy Regulamin obejmowania honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości, Sekretarza Stanu lub Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz uczestnictwa w komitecie honorowym.

 Organizator ubiegający się o przyznanie patronatu honorowego Ministra Sprawiedliwości, Sekretarza Stanu lub Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz uczestnictwa w komitecie honorowym powinien:

  1. zapoznać się z Regulaminem obejmowania honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości, Sekretarza Stanu lub Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz uczestnictwa w komitecie honorowym,
  2. wypełnić wniosek i wysłać na adres: Ministerstwo Sprawiedliwości, Biuro Ministra, Al. Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa lub złożyć osobiście na Biurze Podawczym Ministerstwa lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: patronaty@ms.gov.pl.

 Wnioski należy składać na co najmniej dwa miesiące przed planowanym terminem przedsięwzięcia.

Materiały

Wniosek o udzielenie patronatu honorowego lub członkostwo w komitecie honorowym
Wniosek​_o​_udzielenie​_patronatu​_honorowego​_lub​_członkostwo​_w​_komitecie​_honorowym.docx 0.03MB
Regulamin obejmowania honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości
Regulamin​_obejmowania​_honorowym​_patronatem​_Ministra​_Sprawiedliwości,​_Sekretarza​_Stanu​_lub​_Podsekretarza​_Stanu​_w​_Ministerstwie​_Sprawiedliwości​_oraz​_uczestnictwa​_w​_komitecie​_honorowym.docx 0.02MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
01.10.2020 01:04 Patryk Polnik
Pierwsza publikacja:
26.10.2018 12:22 Kamila Jarosławska
{"register":{"columns":[]}}